Doğal güzellikleri, denize sokan müthiş sokakları ve Akdeniz’in insanların üstüne vermiş olduğu samimiyet ile güzelliğine güzellik katan Antalya şehri her konuda başarılı olduğu gibi kahvaltı konusunda da başarılı gibi gözüküyor. Bu yazımızda size Antalya serpme kahvaltı denilince akıllara gelen güzel kahvaltı mekanlarını yazacağız ama ondan önce gelin isterseniz biraz Antalya’yı tanıyalım.

Neredeyse 2.5 milyon nüfusa sahip olan bu efsane şehir Aspendos Antik Kenti, Manavgat Şelalesi, Taz Kanyonu gibi doğal ve tarihi eser özellikleriyle yıllar içinde adeta Türkiye’nin truzim kalesi haline gelmiştir. Buna ek olarak Türkiye’nin en iyi portakallarını da yiyebileceğiniz bir şehir olan Antalya herkesin tatil noktası konumunda bulunmaktadır.

Antalya’ya tatile gittiniz veya orada yaşıyorsunuz ve canınız bir sabah serpme kahvaltı istedi, çok mekan bilmemekle birlikte internette bir araştırma yapmaya başladınız. İşte bu yazımız sizin araştırmanızın ilk noktası olacak bir yazı. Bu yazımız Antalya serpme kahvaltı mekanları arayan herkes için olacaktır.

Gizli Sarmaşık Cafe & Bistro

Doğal bir ortamda bulunan ve masanıza getirdiği her ürünün doğal olmasıyla öne çıkan Gizli Sarmaşık, Antalya serpme kahvaltı açısından hem konum olarak hem de masanıza gelen ürünler olarak göz kamaştırmaktadır. Organik reçelleri, leziz gözlemeleri ile tadı damağınızda kalacağının garantisini verebiliriz.

  • Adres: Fettahlı Mahallesi. Yukarı Sokak No :124 Kurşunlu Şelalesi Aksu / Antalya
  •  Telefon: +90 543 209 85 40

Doğal Kahvaltılık Ürünlerimizi Satın almak ve Sitemizde Satış yapmak için tıklayınız

The Royal Castle Bistro

Eşsiz deniz manzarası ve doğal ürünleriyle Antalya serpme kahvaltı mekanları arasında favorilerim arasında bulunan Royal Castle’a yolunuz düşerse mutlaka uğrayın derim. Masanıza klasik serpme kahvaltıdan daha yeni şeyler getiren Royal Castle hem gözünüze hem de midenize hitap edeceğinin garantisini verebiliriz.

Peynir çeşitleri, söğüş, doğal zeytin reçelleri, bal kaymak, sakız adasından reçel çeşitleri, tarhanalı süzme yoğurt, sebze kızartma, gözleme, sahanda yumurta, salçalı ve hardallı sosis ve çay.

Hafta sonu rezervasyon yapmanızda fayda ver derim.

  • Adres: Çağlayan, Lara Cd. No:329/A, 07160 Muratpaşa/Antalya
  • Telefon: 0530 236 02 19

Kutu Plus

Serpme kahvaltı kültürüne gerek konsepti ile gerekse masa düzeni ile yenilik getirmeyi başarmış KUTU PLUS kahvaltı mekanı doğal manzarası ve bol çeşitli kahvaltısı ile Antalya serpme kahvaltı mekanları arasında birçok kişinin favorisi gibi gözüküyor. Sınırsız çay ile sunulan kahvaltısı sizi sofradan doyurmadan kaldırmayacağının garantisini verebiliriz.

  • Adres: Altınkum, Akdeniz Blv. No:164/d, 07070 Konyaaltı/Antalya
  • Telefon: 0538 090 84 88

Pablito Bistro

antalya serpme kahvaltı

Manzarası ve sade konsepti ile sizi kendine hayran bırakacak PABLITO BISTRO’yu mutlaka deneyin deriz. Kahvaltısı oldukça zengin a’dan z’ye aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

90 TL fiyatlandırması bulunan bu güzel mekan sizi masadan doyurmadan kaldırmayacak gibi duruyor.

  • AdresŞirinyalı, Lara Cd. No:24, 07100 Muratpaşa/Antalya
  • Telefon(0242) 316 20 40

Efsane Köy Kahvaltısı

  • AdresKuşkavağı, Akdeniz Blv. No:26, 07070 Konyaaltı/Antalya
  • Telefon0532 515 28 75

Anlatya’nın En İyi 5 Serpme Kahvaltıcısı” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.