Eskişehir Kahvaltı Mekanları

Büyük bir şehir olmasına rağmen kaostan uzak olan Eskişehir, gerek öğrenci dostu özelliğiyle gerekse yaşayan insanlarının mutluluk oranıyla Türkiye’nin en iyi şehirleri arasında bulunmaktadır. Ulaşım kolaylığı, üniversite öğrencilerinin en çok tercihlerinden biri olması, yaşayan insanların mutluluğu, esnafın güler yüzlülüğü gibi özellikleriyle göz kamaştıran bu şehirde kahvaltılar da bir o kadar güzel gibi gözüküyor.

Ayten Usta Gurme Restoran

Eskişehir’de Tepebaşı’nda bulunan ve Eskişehir kahvaltı adına en iyi restoranlardan biri olan Ayta Usta kahvaltısıyla göz kamaştırmayı başarıyor. Destan kahvaltı (sınırsız) adı altında satışa sunduğu serpme kahvaltısını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Kahvaltı Özellikleri

Mıhlama, Pişi, Fırında Patates, Sucuk, Peynirli Omlet, Börek, Kemalpaşa Tatlısı, Çay, Peynir  Tabağı, Reçel Tabağı, Zeytin, Salça, Tereyağı, Böğürtlenli Lor, Bal, Kaymak, Haşlanmış Yumurta, Söğüş Tabağı, Simit, Mevsim Meyvesi

En az iki kişiye servis edilir.

Ve en önemli özelliklerinden biri olan masada biten tabağın yenisini isterseniz herhangi bir fiyatlandırma yapılmamaktadır.

eskişehir kahvaltı

Doğal Kahvaltılık Ürünlerimizi Satın almak ve Sitemizde Satış yapmak için tıklayınız

Acıktım Kafedeyiz

Tepebaşı’nda bulunan hem kahvaltı hem kafe hem de restoran olarak müşterilerine kapılarını açan bu şık ve güzel restoranın kahvaltısını mutlaka tecrübe etmelisiniz. Özellikle ev yapımı reçelleri ve mükemmel doğal zeytinleri ile size tam bir ziyafet çektireceğinin garantisini verebiliriz.

Hot’n Fun

eskişehir kahvaltı

Porsuk Çayı’nın tam kenarında bulunan bu şık tasarımlı işletme, ne zaman giderseniz gidin sizi evinizde hissettirecektir. Çalışanların gülen yüzlülüğü ve gelen ürünlerin tamamen ev yapımı olması gibi özellikleriyle dikkatimizi çeken bu şık işletmeyi mutlaka tecrübe etmelisiniz.

Eskişehir kahvaltı mekanlarının yanı sıra Hot’n Fun zahter, çökelek gibi diğer yörelerden de ürünleri kahvaltısına ekleyerek müşterilerine adeta bir ziyafet çektiriyor. İşletmenin şık tasarımı ve bulunduğu konumu ile kahvaltınız biter bitmez bir kahve içme isteğine tutulacağınıza eminiz.

  • Adres: İstiklal, Adalar Sk. D:No: 4/A, 26000 Odunpazarı/Eskişehir
  • Telefon: 0530 687 75 96

Gaga Eskişehir

Denizi olmayan bir şehirde ada olur mu demeyin. Eskişehir’de deniz olmasa da ada mevcuttur. Deniz feneriyle, köprüsüyle Eskişehir kahvaltı konseptine yeni bir boyut kazandıran bu muhteşem işletme 20 farklı çeşit kahvaltısı ile size hem görsel hem de tatsal bir şölen yaşatmadan masadan kaldırmayacağının garantisini veriyor.     

  • Addres: Orhangazi, Özleyiş Sk. No:1, 26160 Odunpazarı/Eskişehir
  • Telefon: (0222) 222 03 33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.