Sizde aramıza katılın

[dokan-vendor-registration]

Sıkça sorulan sorular

Öncelikle Mutlu Bi Sabah Nedir?

Mutlu Bi Sabah iyi gıda ve iyi kozmetik ürünlerinin satışını yapmaya odaklanmış bir pazaryeridir. Evde kendi üretimini yapan yada küçük işletmelerle müşterileri buluşturur. Önceliği kalite, sağlık ve memnuniyettir.

Mutlu Bi Sabah Satışlarını Nasıl Yapar?

Mutlu Bi Sabah satıcılarının satışa çıktığı ürünleri ilk defa kendi alır kontrolden geçirir ve sonrasında ilgili kategori altında satışının yapılması için sitede görünür kılır. Çok fazla satıcı çok üründen çok kalite ve memnuniyete odaklanır.

Mutlu Bi Sabah'da Nasıl Satıcı Olunur?

Mutlu Bi Sabah’a herkes kendi ürünlerini satabilir. Satış yapabilmek için firma olma şartı yoktur. Sizde ürünlerinizin kalitesin güveniyorsanız Mutlu Bi Sabah’da yerinizi alabilirsiniz.

Mutlu Bi Sabah’da Nasıl Mağaza Açılır?

Yapmanız gereken tek şey üst tarafta bulunan formu doldurarak başvurmaktır.

Başvurunuzun ardından en kısa sürede değerlendirmeye alınıp tarafınıza bilgi sağlanacaktır.

Mutlu Bi Sabah'da Mağaza Açmanın Avantajları

Güvenilir Pazar Yeri:
Satmış ve satacak olduğunuz her ürün mesafeli satış sözleşmesine tam olarak uygun olup, herhangi bir sorun dahilinde 7/24 çalışmakta olan destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Satıcılara Reklam Sağlama ve Ürünlerinizin Kolay Satışı:
Bizden alışveriş yapmayı seven her müşteri artık sizin de müşteriniz haline gelecektir. Sergilediğimiz ürünlerin büyük kitlelere ulaşıyor oluşu, yeni pazar açacak kişilerin de bu avantajdan yararlanıyor oluşu demektir.

SEO ve Dijital Pazarlama:
Açacak olacağınız hesabınıza SEO ve Dijital Pazarlama desteği sağlar ve prestijinizi yükseltir. Mutlu Bi Sabah Birlikte olmanın gücünü kullanarak daha büyük reklam kampanyaları ile müşteri çeker ve satışlarınızı artırır.

Maksimum 7 Günde Para Aktarımı

Satış sonrası sitemiz olarak keseceğimiz %12 komisyondan sonra size ait olan para direkt olarak hesabınıza yatırılacaktır. 

Düşük Kargo Maliyeti:
Mutlu Bi Sabah’ın anlaşmalı kargo firmalarını (MNG) kullanarak daha ucuza kargo gönderimi sağlayabilirsiniz.

Mutlu Bi Sabah Mazağazası Ne Kadar Sürede Açılabilir

Size ait olan işlemlerin hepsini bitirdikten sonra açmak istediğiniz mağaza, talebiniz üzere işleme alınacaktır. Uygun görüldüğü ve tarafınızdan bir sorun çıkmadığı sürece en kısa sürede mağazanız online satışa hazır hale gelecektir.

Görüş ve Önerilerimi Nasıl İletebilirim?

İnternet sitemizde yer alan Bizimle İletişime Geçin bölümünde bulunan formumuzu doldurarak görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizler için çok önemli sizleri her zaman dinliyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İlettiğiniz görüş yada önerilerinize en kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan kuşkunuz olmasın