Çanakkale, Çanakkale’miz çeşitli destanlara ev sahipliği yapmış olan bu muhteşem şehir coğrafyasıyla da insanları büyülemekten vazgeçmiyor. Boğaz manzarası, Kaz Dağları, denize çıkan sokakları gibi çeşitli görsel güzellikleriyle bize adeta bir şölen yaşatan bu güzel şehirde mutlaka az da olsa vakit geçirmelisiniz.

Bir sabah gözünüzü Çanakkale’de açtınız ve boğaz manzarası eşliğinde kahvaltı etmek istediniz. İnternet arama motorunuza yazacağınız ilk şey tabi ki de ÇANAKKALE SERPME KAHVALTI MEKANLARI olacaktır. İşte bu konuda kararsızsanız ve bir fikir edinmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

ÇANAKKALE SERPME KAHVALTI MEKANLARI

Lodos Çanakkale

Çanakkale boğazına sıfır ve bir o kadar da lüks bir işletme olan LODOS, gittiğiniz zaman size kendini hayran bırakacak. Serpme kahvaltısının çeşitliliği ve lezzetiyle, boğaz manzarası birleşince keyfinizin yükseleceğinin garantisini verebiliriz. Bunun yanı sıra şehir merkezinde bulunması ve personellerinin aşırı ilgili olması gibi etkenleriyle sizin favori mekanınız olmaya aday olabilir.

ÜCRET : 35 TL SINIRSIZ ÇAY İLE BİRLİKTE

-Rezervasyon-
0(286)217 20 79

Port Leon Çanakkale

Teras katıyla gidenleri büyüleyen, yemekleriyle parmaklarınızı yedirten ve manzarasıyla da size görsel bir şölen yaşatan Leon Çanakkale iskelesinin tam göbeğinde bulunmaktadır. Fiyatlarının her kesme hitap etmesi ve serpme kahvaltısının çeşitliliği ile sizi kendine hayran bırakacak diyebiliriz.

Kahvaltısında bulunan lezzetli mi lezzetli ekmekleri, çeşitli peynirleri ve taze domatesleri ile sizi masadan doyurmadan kaldırmayacağının garantisini verebiliriz.

Tek Kişilik Serpme Kahvaltı Fiyatı : 30 TL

Çanakkale serpme kahvaltı

KAHVALTILIK ÜRÜNLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

CAFE DU PORT

Çanakkale serpme kahvaltı denilince akıllara gelen bir diğer işletme ise CAFE DU PORT’dur. Güzelyalı beldesinde bulunan bu egzotik işletmenin sabah kahvaltısında çok başarılı olduğunu gitmeden anlayamazsınız. Denize sıfır ve boğaz manzaralı olan bu güzel işletme, doğal salçaları, ev yapımı reçelleri ve ürün çeşitliliği ile sizin favori listenize girmeye aday gibi gözüküyor.

Rezervasyon için ☎️ 0286 232 00 02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.